İnşaat Sonrası Temizliği Hizmeti Resmi

İnşaat Sonrası Temizliği

Enerji Temizlik İstanbul’da İnşaat Temizliği hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği (İstanbul) hizmet kapsamında inşaat sonrasında iç mekanınızda ki kalıntılarınızı %98 oranında yok ediyoruz. İnşaat temizliğinde uygulamalarımızın sonuçlarını referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstanbul’de inşaat sonrası ev temizliği hizmetimizde mutfak, banyo ve wc’de fayans ve zeminlerdeki zorlu harç ve boya kalıntılarını profesyonel ekipmanlarımızla kazıyoruz. Daha sonra ev temizliğinde (inşaat sonrası) zeminde ve fayanslarda kalan beyaz alçı ve kireç lekelerini kimyasallarımızla yok ediyoruz. Bazı durumlarda fayanslarda ki lekelerin çıkması birkaç günlük uygulamalar gerektirebilir. Özellikle balkon zeminleri koyu renkli ise zemininin tamamen temizlenmesi ilk temizlemede tamamen yok olmayabilir. Ama kimyasallarımız kalıntıları yerinden sökmektedir.

İnşaat sonrası ev temizliği (İstanbul) cam ve pencerelerinizi tamamen temizliyoruz. Bazı uygulamalarımızda plastik doğramalı pencerelerde yapışkanların sökülmesi sorun olabilmektedir. 6 ayı geçen durumlarda güneşte kurumuş yapışkanların sökülmesi ciddi emek istemektedir. Bu konuyla ilgili yaptığımız çalışmalarda bir pencerenin temizlenmesi yaklaşık 2 saat sürmektedir.